به محصول انسجام شده از  پشم سنگ فله ای و دوخت آن با سیم نسوز به توری سیمی گالوانیزه با چشمه های شش ضلعی ، پشم سنگ پتویی گفته می شود.

در بازار خرید و فروش پشم سنگ پتویی بسته به کیفیت و وزن پشم سنگ ، ضخامت و ابعاد آن قیمت خرید پشم سنگ پتویی متفاوت  می باشد .

پشم سنگ پتویی چیست؟

برای خرید و فروش عایق بهت است ابتدا بدانیم پشم سنگ چیست؟ دانسیته پشم سنگ چیست؟

از جمله عایق های معدنی پشم سنگ ،پشم شیشه  هستند که هر دو از الیاف معدنی تولید شده ومهم ترین تفاوت پشم سنگ و پشم شيشه در میزان مقاومت در برابر حرارت است.

به محصول انسجام شده از  پشم سنگ فله ای و دوخت آن با سیم نسوز به توری سیمی گالوانیزه با چشمه های شش ضلعی ، پشم سنگ پتویی گفته می شود.

یکی از ویژگی های قیمت خرید پشم سنگ پتویی در بازار خرید پشم سنگ تحمل دمای حرارتی بالای آن است که متجاوز از ۷۵۰ درجه سانتیگراد می باشد.

عرضه پشم سنگ پتویی متناسب با ضخامت و دانسیته مورد نظر به صورت چند لایه و متراکم  در کارخانه های زیادی در ایران می باشد.

در صورتی که روش نصب پشم سنگ با ایمنی و طبق استاندارد های این عایق پشم سنگ صورت گیرد، خرید پشم سنگ پتویی نیز مانند سایر عایق های معدنی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می نماید.

مهم ترین کاربردهای پشم سنگ پتویی

کاربردهای زیادی برای عایق پشم سنگ وجود دارد از جمله موارد زیر:

از مهمترین ویژگی های پشم سنگ پتویی یا ایزوبلانکت با توری سیمی گالوانیزه می توان به مقاومت با توانایی بالا در برابر ارتعاشات شدید، حرارت ، صوت وهمچنین ایمنی در مقابل آتش اشاره کرد.

پشم سنگ پتویی یکی از بهترین عایق های موجود در بین انواع پشم سنگ می باشد .

از پرمصرف ترین پشم سنگ های موجود در انواع صنایع می توان به پشم سنگ پتویی اشاره کرد .

پشم سنگ یک عایق حرارتی صوتی برای صنایع به حساب می آید و عموما جهت عایق کاری ماشین آلات، تجهیزات صنعتی و لوله های با قطر بالا از خرید پشم سنگ پتویی  استفاده می شود.

برای مراقبت از محصولات صنعتی از جمله لوله های قطور و ماشین آلات می توان از انواع پشم سنگ پتویی استفاده کرد .

مناسب ترین قیمت خرید پشم سنگ پتویی

پشم سنگ پتویی در دسته انواع پشم سنگ جای می گیرد که کاربرد ویژه ای دارد .

قیمت خرید پشم سنگ پتویی بصورت متنوع در مراکز فروش متفاوت  است .

در بازار خرید و فروش پشم سنگ پتویی بسته به کیفیت و وزن پشم سنگ ، ضخامت و ابعاد آن قیمت خرید پشم سنگ پتویی متفاوت  می باشد .

برای خرید پشم سنگ باید بدانیم که :دانسیته پشم سنگ چیست؟ وزن مخصوص عایق پشم سنگ پتویی چقدر است؟

وزن مخصوص پشم سنگ را دانسیته یا چگالی آن می نامند.

وزن مخصوص پشم سنگ پتویی بین ۵۰تا ۱۵۰ کیلو گرم بر متر مکعب می باشدکه بسته به کاربرد آن،  انتخاب می گردد.

مصرف عمده این محصول بیشتر در صنایع است اما وزن پشم سنگ بسته به اینکه در چه صنعت و سازه ای و با چه ساختاری استفاده می شود، انتخاب خواهد شد.

مصرف کنندگان در صنایع مختلف می توانند جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت خرید پشم سنگ پتویی با مراجعه به صفحه تماس با ما،با ما ارتباط برقرار نموده ، مشاوره و قیمت پشم سنگ را دریافت نمایند.

مراکز عرضه پشم سنگ پتویی ارزان

عایق صوتی حرارتی پشم سنگ به صورتهای گوناگونی مانند پشم سنگ لوله ایی , پشم سنگ فله ای, پشم‌سنگ تخته‌ای, پشم سنگ لحافی و از جمله عایق صوتی حرارتی پشم سنگ پتویی تولید می شود .

خرید و فروش عایق در صنایع پالایشگاهی، نیروگاهی، صنایع غذایی، ساختمان و تأسیسات و حتی خرید پشم سنگ هیدروپونیک  (پشم سنگ گلخانه ای)برای کاهش هزینه بالای انرژی گسترده شده است.

مراکز خرید و فروش انواع پشم سنگ پتویی اهمیت ویژه ای دارد . معمولا بهترین مراکز خرید پشم سنگ پتویی ، مناسب ترین قیمت پشم سنگ پتویی را برای مصرف کنندگان مختلف عرضه می نمایند.
مراکز توزیع پشم سنگ پتویی به صورت حضوری و اینترنتی است .

در بازار فروشگاه های عرضه کننده پشم سنگ پتویی وجود دارد که قیمت خرید پشم سنگ پتویی ارزان بطور عمده و جزئی بین خریدارن ارائه می نمایند.