یکی دیگر از محصولات پر فروش در حیطه عایقهای پشم سنگ ، پشم سنگ تخته ای می باشد ، که در ضخامت و قطرهای متنوع و بسیار مختلف وجود دارد و در سایز و ضخامت های متنوع خرید و فروش می شود.عایق های تخته ای پشم سنگ در مهار انرژی از ضخامت ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۰ ، ۷۰ ، ۷۵ ، ۸۰ ، ۹۰ ، ۱۰۰ میلیمتر تولید و به فروش می رسد.شایان ذکر است که در خرید عایق های  پشم سنگ تخته ای در دانسیته های مختلف از قبیل : عایق پشم سنگ تخته ای با دانسیته ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۱۳۰ ، ۱۵۰ ، ۲۰۰ ، ۲۵۰ ، ۳۰۰ ، ۴۰۰ موجود است.

خرید عایق پشم سنگ

ایق های پشم سنگ در انواع مختلفی درمهار انرژی خرید و فروش می شود و با بهترین قیمت در سراسر نقاط کشور به فروش می رسد.همان گونه که گفتیم  پشم سنگ در انواع و اقسام مختلفی تولید و به فروش می رسد.پشم سنگ پتویی ، پشم سنگ لحافی ، پشم سنگ لوله ای ، پشم سنگ فله ای ، پشم سنگ تخته ای و همچنین قیمت عایق پشم سنگ به عوامل بسیاری بستگی دارد.عایق پشم سنگ تخته ای یک عایق عالی با قیمت ارزان و مقرون به صرفه می باشد که به منظورانواع عایقکاری در ساختمانها مناسب می باشد ارزان ترین قیمت پشم سنگ تخته ای را با خرید از شرکت مهار انرژی برای خود به ارمغان بیاورید.

پشم سنگ تخته ای اصفهان

عایق های پشم سنگ تخته ای  در اصفهان تولید می شوند و عایق های تخته ای اصفهان دارای کیفیت بسیار مطلوب و خوبی هستند .که برای خرید پشم سنگ تخته ای اصفهان می توانید با کارشناسان فروش مهار انرژی در ارتباط باشید و سفارش مربوط به خود را ثبت و در هر نقطه ایران تحویل بگیرد.

در ادامه نحوی تولید و ساخت عایق تخته ای را بیان می کنیم که بیشتر با این عایق بسیار خوب و مقرون به صرفه بیشتر آشنا شوید.

روش تولید عایق پشم سنگ تخته ای

پس از ذوب سنگ بازالت در کوره و خروج آن، بلافاصله ذوب با کمک دمنده های قوی وارد دستگاه الیاف ساز میشود.درهمین حین رزین مخصوص با ترکیبات خاص که عمده آن رزین فنولیک و آب می باشد، به ذوب های در حال پاشش اضافه میگردد.در انتهای دستگاه الیاف ساز ما شاهد الیاف پشم سنگ که کمی تر هستند می باشیم.به این اصطلاحا پشم سنگ رزین دار می گویند.ضافه کردن رزین به الیاف پشم سنگ باعث چسبندگی بین الیاف میشود.این امر سبب کار قالب گیری را در حقیقت راحت میکند.

پس از این مرحله:
پشم سنگ های رزین خورده بنا به سفارش مشتری با تعیین چگالی و ضخامت مورد نظر وارد دستگاه پخت می شود.

 

عایق تخته ای پشم سنگ به سه صورت ارائه می گردد:

۱- عایق ساده

۲- عایق با روکش کاغذ کرافت

۳- عایق با روکش آلومینیم مسلح

عاد استاندارد تولیدی این محصول ۱۲۰×۶۰ سانتی متری می باشد.البته شرکت پشم سنگ اصفهان در این زمینه تا جای ممکن سعی دارد ابعاد سفارشی مشتریان را نیز ارائه دهد.عایق تخته ای پشم سنگ در ضخامت های متفاوت با چگالی های مختلف تولید می شود.
شرکت پشم سنگ اصفهان افتخار این را دارد که این محصول را تقریبا با تمامی ضخامت ها و چگالی های مورد نیاز مشتری تولید و ارائه می کند.

حداقل ضخامت این محصول ۲۵ میلیمتر و حداکثر آن ۱۰۰ میلیمتر است.همچنین چگالی های قابل تولید ما بین ۵۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

 

 

عایق حرارتی پشم سنگ اصفهان

پشم سنگ دارای انواع گوناگونی می باشد که متناسب با نوع محصول کاربرد خاص خود را دارد. عایق حرارتی پشم سنگ از الیاف معدنی سنگ بازالت تولید می گردد که توانایی بسیار بالایی در جذب نم و رطوبت دارد و در استفاده از آن در دیوار و سقف ساختمان ها به میزان زیادی از نم دادن این دو المان ساختمان جلوگیری خواهد کرد. از سوی دیگر به دلیل هزینه های بالا در کنار آلودگی های ناشی از هدر رفتن انرژی، عایق کاری ساختمان به امری مهم در ساختمان سازی تبدیل شده است. استفاده از پشم سنگ به این هدف راهی ارزان جهت عایق بندی می باشد.