پشم سنگ لحافی با دانسیته ۳۰ بهترین جایگزین برای پشم شیشه با توجه به مضرات آن می باشد.شاید قیمت پشم سنگ بیشتر از پشم شیشه باشد اما مزیت های منحصربفردی خواهد داشت.

موارد کاربرد پشم سنگ لحافی

از ویژگی های مهم این محصول می توان به سادگی روش نصب پشم سنگ لحافی ، عایق صوتی و حرارتی , انعطاف پذیری , وزن سبک و مقرون به صرفه بودن آن اشاره نمود.

نام تجاری پشم سنگ لحافی ،فنوفلت است که کاربرد آن بیشتر جهت موارد زیر می باشد:
– پوشش سقف کاذب و سقف سوله ها
– سقف سالن های کنفرانس های صنعتی و پیش ساخته
– پوشش کانال های عبور هوا
– سیستم های تهویه مطبوع
دانسیته پشم سنگ چیست؟ وزن مخصوص پشم سنگ که تراکم الیاف نازک پشم سنگ را برای میزان مقاومت حرارتی و صوتی تعیین می کند.۳۰ تا ۶۰ کیلوگرم بر متر مکعب دانسیته پشم سنگ لحافی است که برای عایق کاری های مختلف از جمله تولید فرهای تو کار می باشد.کاربرد این عایق در صنعت و ساختمان بسیار زیاد و مقرون بصرفه است بخصوص پشم سنگ لحافی دانسیته ۳۰ برای عایق کاری سقف ها جایگزین مناسبی برای پشم شیشه است.مهمترین تفاوت پشم سنگ و پشم شیشه در آزبست است که پشم سنگ آزبست نداشته و برای سلامتی انسان مضر نیست.عایق کاری سقف سوله، زیر شیروانی، سقف کاذب، کانال های هوا و سیستم های تهویه مطبوع از مهمترین مصرف کننده های این عایق می باشند.در ساختمان های مسکونی ویلایی برای عایق کاری سقف از پشم سنگ لحافی دانسیته ۳۰ با روکش فویل استفاده می گردد.

خرید آنلاین پشم سنگ لحافی

خرید آنلاین پشم سنگ لحافی یکی از راه های دسترسی به این محصول پرمصرف و پر طرفدار است.پشم سنگ لحافی نیز مانند سایر انواع پشم سنگ در ابعاد مختلف با روکش یا بدون روکش در کارخانه پشم سنگ تولید و در بازار عرضه می گردد.ابعاد پشم سنگ لحافی بنا به سفارش مشتری در رول های متنوع بسته بندی و به فروش می رسد.تنوع محصولات پشم سنگ و آگاهی از مشخصات فنی پشم سنگ لحافی از مهمترین دلایل خریدپشم سنگ آنلاین است که از مشتری از طریق سایت پشم سنگ بدست می اورد.امروزه خرید اینترنتی کالا در همه شهرها اعم از کلان شهرهایی چون تبریز ، اصفهان ، تهران ، مشهد و … و شهرستان ها رواج پیدا کرده است و خرید اینترنتی پشم سنگ از این قاعده مستثنی نیست.خرید آنلاین پشم سنگ این مزیت را دارد که شما می توانید برند پشم سنگ را نیز شناسایی و کیفیت آن را بررسی نمایید.

انواع پشم سنگ لحافی در بازار

پشم سنگ لحافی با نام تجاری فنوفلت از دسته عایق های رولی است که مشتریان خاص خود را دارد. صنایع مختلفی طرفدار این عایق بجای پشم شیشه هستند.

انواع پشم سنگ لحافی یا رولی در بازار به شکل های زیر است:

– پشم سنگ لحافی رزین دار ساده بدون روکش
– پشم سنگ لحافی رزین دار با یک طرف روکش فویل آلومینیوم
– پشم سنگ لحافی رزین دار با دو طرف روکش فویل آلومینیوم
– پشم سنگ لحافی رزین دار با یک طرف روکش کاغذ کرافت
– پشم سنگ لحافی رزین دار با دو طرف روکش کاغذ کرافت
انتخاب روکش بسته به مصرف و دمای عایق می باشد که برای مواردی که عایق رولی پشم سنگ روکش دار انتخاب می شود سمت روکش باید به طرف داخل باشد.بیشترین مصرف عایق رولی ، پشم سنگ فویل دار برای عایقکاری ها می باشد که در بازار فروش عمده پشم سنگ قیمت های متنوع و متغیری دارد.بهترین راه برای خرید پشم سنگ با قیمت مناسب تماس با کارشناس فروش سایت پشم سنگ است که علاوه بر مشاوره رایگان قیمت پشم سنگ آنلاین محاسبه و اعلام می نماید.