دانسیته پشم سنگ

فروش عایق صوتی و حرارتی , عایق الاستومری وزن مخصوص و یا چاگلی همین طور به نام دانسیته پشم سنگ و پشم سنگ لوله ای که با واحد کیلوگرم بر متر مکعب نشان داده می شود.تراکم اندازه گیری است که مقدار ماده ای را که یک شی با حجم آن دارد مقایسه می کند.
جسم با ماده زیادی در یک حجم خاص از چگالی بالایی برخوردار است.جسم با پشم سنگ لوله ای در همان مقدار حجم ، چگالی کم دارد.
چگالی با تقسیم جرم یک شی با حجم آن پیدا می شود.

دانسیته پشم سنگ لوله ای

به طور کلی ، با تغییر فشار یا دما می توان چگالی را تغییر داد.افزایش فشار همیشه باعث افزایش چگالی مواد می شود. افزایش دما معمولاً تراکم را کاهش می دهد.اما استثناهایی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، چگالی آب بین دمای ذوب آن در دمای ۰ تا ۴ درجه سانتیگراد کمی افزایش می یابد.وقتی آب منجمد می شود ، حدود ۹٪ حجم آن را گسترش می دهد ، و یخ هایی را تشکیل می دهند که از آب مایع متراکم تر هستند.با کم شدن دمای ۴ درجه سانتی گراد ، آب گسترش می یابد.پشم معدنی الیافی است که از مواد معدنی طبیعی یا مصنوعی یا اکسیدهای فلزی ساخته شده است پشم سنگ لوله ای.شکل مصنوعی به طور کلی به مواد مصنوعی از جمله فایبرگلاس ، الیاف سرامیکی و پشم سنگ گفته می شود.یکی از فرم های پشم معدنی ، پشم سنگ است که اجزای اصلی آن از سنگ معدنی یا سرباره به عنوان اجزای اصلی است.به طور معمول در حدود ۹۸٪ ، مقدار آلی باقیمانده ۲٪ معمولاً یک چسب رزین ترموستینگ یا چسب و کمی روغن است.عایق پشم معدنی یک ماده کم هزینه است. همانطور که در جدول ۱۷٫۱ ذکر شده است پشم سنگ لوله ای.می تواند سطح خوبی از عملکرد عایق را فراهم کند پشم سنگ لوله ای. شکل ۱۷٫۴ تغییرات هدایت حرارتی پشم معدنی با دما را نشان می دهد.عایق پشم معدنی برای کاربردهای درجه حرارت بالا که در آن پوشش های پلیمری مناسب نیستند مناسب است.تراکم پشم معدنی معمولی در محدوده ۱۲۰ تا ۱۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب است.

پیش نیاز برای دانسیته پشم سنگ

بسترهای رشد گیاه پشم معدنی متعارف بر اساس یک ماتریس منسجم از پشم معدنی تشکیل شده اند.که الیاف از طریق یکدیگر به وسیله یک چسبانده شده به هم متصل می شوند.نیاز به کاهش سمیت شیمیایی مواد شیمیایی مورد استفاده وجود دارد پشم سنگ لوله ای.سمیت ممکن است ناشی از مواد چسبنده فنلی باشد. اگر از رزین فنولیک به عنوان چسب استفاده شود.باید یک ماده خیس کننده به آن اضافه شود تا ماتریس پشم معدنی آبگریز با خواص آبگریز پخش شود.با این حال ، استفاده از رزین فوران امکان استفاده از ماده مرطوب کننده را متوقف می کند.ضرر در استفاده از رزین فوران قیمت نسبتاً بالایی آن است پشم سنگ لوله ای.بنابراین ، یک رزین فنل / فرمالدئید سنتی که فقط بخشی از رزین فوران جایگزین می شود برای حفظ یا دستیابی به خواص مورد نظر کافی است.عایق پشم معدنی برای دماهای حداکثر ۱۲۰۰ درجه فارنهایت (۶۴۹ درجه سانتیگراد) مناسب است.از سنگ بازالت و سرباره استیل با یک باند ارگانیک ساخته شده است پشم سنگ لوله ای.این صحافی لازم است که برای دمای بالاتر از ۴۵۰ درجه فارنهایت (۲۳۲ درجه سانتیگراد) یک برنامه گرمایش حفظ شود.در طی مرحله گرم کردن ، برخی از رزین تجزیه کنترل شده ای را آغاز می کند که برای تهویه بخارها نیاز به تهویه کافی دارد.پشم معدنی ضد آب است و در عین حال بخار نیز قابل نفوذ است و در خارج از منزل نیز قابل استفاده است.یک ژاکت فلزی برای محافظت از عایق در مقابل آسیب های جسمی و همچنین ضد آب بودن توصیه می شود.عایق با چاقو بریده شده و به سیم وصل می شود. پشم معدنی دارای هدایت حرارتی ۰٫۲۵ BTU-in است.