این محصول در انواع ضخامت های مختلفی با کیفیت بهتر تولید و به فروش می رسد که افراد با توجه به محیط و سازه ای که می خواهند از این عایق در آن استفاده کنند باید مناسب ترین گزینه را در انتخاب خود قرار دهند.فروش پشم سنگ با قیمت های مناسب از اهداف مرکز فروش عمده پشم سنگ بوده و از این طریق توانسته ایم نظر و رضایت مشتریان را به سوی خود جذب کنیم.

تولید پشم سنگ در ایران

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه تولید و عرضه این محصول در کیفیت و کارایی مختلف به فعالیت مشغول می باشند.

در استان اصفهان ، تهران و خراسان تولید کنندگان بسیاری به تولید این عایق معدنی هستند به همی خاطر گاهی می شنویم پشم سنگ مشهد ، پشم سنگ تهران ، پشم سنگ اصفهان.

با توجه به توزیع کنند گان محصولات پشم سنگ می توان گفت برای برخورداری از فواید و مزیت های این محصول، بایستی تولید کننده معتبری را برای خرید و سفارش خود انتخاب نمود.

در این میان ما یکی از عرضه کنندگان با قیمت مناسب این محصول، در انواع مختلف با کیفیت درجه یک می باشیم و به صورت عمده فروش در سراسر کشور به فعالیت خود ادامه می دهیم.

اهمیت استفاده از این عایق برای همه افراد مشخص بوده و روز به روز شاهد افزایش تولید و فروش سنگ پشم در سراسر کشور می باشیم.

محصولات پشم سنگ به دو صورت رولی و پانلی و در انواع زیر با روکش فویل و کاغذ کرافت و یا بدون روکش بادانسیته و ضخامت های گوناگون تولید می گردد:

 • عایق تخته ای پشم سنگ یا فنوپانل
 • عایق پتویی پشم سنگ یا ایزوبلانکت
 • عایق لحافی پشم سنگ یا فنو فلت
 • عایق لوله ای پشم سنگ یا ایزو پایپ

دقت داشته باشید که همه این انواع محصولات از پشم سنگ فله ای با کیفیت  با روش های مختلف تولید بر اساس استاندارد ها تهیه می گردد.

تولید کنند گان پشم سنگ

تولید کنندگان معتبری در سطح کشور به تولید انواع پشم سنگ با دانسیته و ضخامت های متنوع و با کیفیت از جمله عایق تخته ای مشغول هستند.

این تولید کنندگان در شهرهای اصفهان ، تهران و مشهد بوده که محصولات خود را از طریق فروشندگان پشم سنگ توزیع می نمایند.

قیمت پشم سنگ با توجه به برند و اینکه در چه شهری تولید می شود همچنین کیفیت آن متفاوت است.

یکی از بادوام ترین عایق ها ، عایق پشم سنگ می باشد که در برابر رطوبت و اشعه ماورا بنفش نیز مقاوم می باشد که با قیمت بسیار مناسبی نیز در مراکز پخش ارائه و به فروش می رسد.

یکی از کاربرد های پشم سنگ به عنوان پوشش ضد حریق برای حفاظت از سازه ها می باشد. این عایق مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت دارد و می تواند از سازه های فولادی در برابر دماهای بالا تا ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد محافظت کند. خواص ضد حریق پشم سنگ تا بیش از ۴ ساعت باقی می ماند.

در سراسر ایران فروشندگان برتری در زمینه پشم سنگ  وجود دارد که به راحتی می توانید در هر کجای ایران اقدام به خرید پشم سنگ از آنان از طریق وب سایت هایشان نمایید .

از جمله تولیدکنند گان پشم سنگ می توان به فهرست زیر اشاره نمود:

 • پشم سنگ پارامیس
 • پشم سنگ آسیا
 • پشم سنگ ویلا
 • پشم سنگ سپاهان
 • فراز عایق سپاهان
 • جهان عایق پارس
 • ایران عایق
 • پشم سنگ اصفهان
 • پوشینگر

مشخصات پشم سنگ و مزایای آن

ز مهمترین مشخصات پشم سنگ این است که تا چهار ساعت در برابر حریق مقاوم می باشد و دود سمی از خود متصاعد نمی کند،بنابراین به عنوان نوعی حفاظ در برابر آتش شناخته شده است و عایق صوت و حرارتی بسیار مناسبی برای استفاده در ساختمان ها و صنایع خواهد بود.

سایر مزایای پشم سنگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– عایق حرارتی و عایق صوتی
– غیرقابل اشتعال
– دافع رطوبت
– نداشتن هیچ اثر شیمیایی
– حمل و نقل آسان بوده و نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد
– روش نصب پشم سنگ لحافی ساده وسریع است
– عاری از هر نوع پوسیدگی
– ماده فاسد نشدنی و جلوگیری کننده از ورود جانوران موذی
– بسیار مقرون به صرفه و دوام زیاد
– عدم انتشار گاز های سمی و سازگاری با محیط زیست

فروش عمده پشم سنگ با قیمت مناسب

خرید پشم سنگ بصورت عمده با قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن آن باعث شده قدرت عایق حرارتی آن در عایق کاری صوتی و حرارتی نمایان باشد.

البته قیمت و هزینه هایی که به تولید این محصول منجر می شود نیز بسیار مقرون به صرفه است و دوام آن باعث می شود در مدت زمان زیاد نیازی به تعویض آن نباشد.

به ویژه می توانید با خرید عمده پشم سنگ از مرکز فروش عمده پشم سنگ از مطلوب ترین قیمت ها برخوردار شوید .

عایق پشم سنگ با دانسیته و ضخامت های متنوعی تولید و به بازار عایق های حرارتی توزیع می گردد که مرکز فروش عمده پشم سنگ ، انواع محصولات پشم سنگ را با بهترین کیفیت از تولید کنندگان برتر در اختیار مشتریان قرار می دهد.

شما می توانید با اطمینان کامل این محصولات را به طور عمده سفارش دهید و در کوتاهترین بازه ی زمانی سفارش خود را دریافت کنید .

تجربه خرید پشم سنگ با قیمت مناسب و با کیفیت را با ما تجربه کنید.

برای اطلاع از قیمت به روز همه ی انواع پشم سنگ همین اکنون می توانید به صفحه ی اصلی سایت مراجعه کرده و اطلاعات مربوطه را کسب و در سایر صفحات مجازی از جمله تلگرام و اینستاگرام نیز می توانید ما را دنبال کنید .