پشم سنگ آکوستیک بعنوان پشم سنگ مناسب برای استودیو های صدابرداری و موسیقی، آمفی تئاترها ، سالن های تمرین ، اتاق ها کنفرانس ، دیوارهای مشترک و… بصورت تخته های روکش دار و بدون روکش مورد استفاده قرار گیرد.

فنوپانل ، پشم سنگ عایق صوتی و حرارتی

پشم سنگ ها انواع مختلفی داشته و برای مصارف گوناگون صنعتی و اداری و خانگی به کار می رود.برخی از محصولات پشم سنگ عایق صوتی و حرارتی برای مصارف مختلف پاسخگو است اما محبوب ترین پشم سنگ ها، پشم سنگ های تخته ای هستند.این پشم سنگ آکوستیک شناخته شده است و به دلیل کاربردهای مختلف و مقاومت بالایی که دارند توانسته است مورد توجه بسیاری قرار گیرد.
معمولا پشم سنگ ها را با توجه به کارایی آن ها انتخاب می کنند.همانطور که گفته شد فنوپانل پشم سنگ تخته ای است که از الیاف خام پشمی رزین خورده بصورت تخته های سخت ونیمه سخت تهیه می گردد.برای استفاده از پشم سنگ آکوستیک باید میزان صدا را اندازه گیری نمود تا ضخامت و دانسیته پشم سنگ صحیح انتخاب گردد.فنوپانل ها در ضخامت های ۲۵ تا ۱۰۰ میلی متر تهیه و تولید می گردد بنابراین ضخامت در میزان آکوستیک شدن تاثیر بسزایی دارد.عایق های تخته ای با حبس نمود صدا در بین الیاف خود از عبور آن جلوگیری می نماید.

موارد استفاده از پشم سنگ آکوستیک

آکوستیک ساختمان بر دو اصل جذب صداهای ناخواسته با استفاده از مواد جاذب بکار رفته در ساختمان و اصل دیگر یعنی جلوگیری از انتقال صدا از بیرون به درون ساختمان از طریق دیوارها، درب ها، پنجره ها و سقف برپاست.یکی از عایق هایی که امروزه برای آکوستیک نمودن ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود پانل های پشم سنگ است که بصرفه و اقتصادی خواهد بود.روش نصب پشم سنگ ساده و آسان است و با رعایت نکات ایمنی و استفاده از دستکش و ماسک هیچ ضرری نخواهد داشت. پشم سنگ آکوستیک بازدهی بالایی در جذب و کم شدن صدا دارد و به منظور جلوگیری از انتقال صدا و ارتعاشات از پشم سنگ پانلی استفاده می شود.
موارد استفاده از پشم سنگ آکوستیک:
– فرودگاه ها
– استودیوهای صدا برداری
– زیر ریل ها
– ایستگاه های متروی داخل شهری
– آموزشگاه های موسیقی
– سالن های سینما و آمفی تئاتر
– ورزشگاه ها
– ساختمان های چند طبقه با کاربری های متفاوت

سایت خرید و فروش پشم سنگ پانلی

سایت های زیادی در اینترنت برای خرید پشم سنگ و فروش پشم سنگ پانلی برای آکوستیک نمودن وجود دارد. این سایت ها با قرار دادن انواع پشم سنگ پانلی در ضخامت و دانسیته های مختلف راهنمای خوبی برای خرید پشم سنگ می باشند.
در خرید اینترنتی پشم سنگ یا هر کالای دیگر علاوه بر اینکه در وقت مشتری صرفه جویی می شود در هزینه های جانبی هم پرداخت شده نیز صرفه جویی می گردد.در سایت ما می توانید پشم سنگ آکوستیک را با کیفیت و قیمت ارزان و مناسب خریداری کنید.برای سفارش پشم سنگ و انواع دیگر محصولات آن می توانید با مدیران فروش سایت در ارتباط باشید.در سایت ما می توانید قبل از خرید پشم سنگ و اطلاع از قیمت پشم سنگ برای انتخاب مناسب فعالیت خود از مشاوره رایگان بهره مند گردید.