عایق ایرانیان
خانه / پشم سنگ پتویی / قیمت خریدعایق پتویی پشم سنگ و تولید آن در اصفهان

قیمت خریدعایق پتویی پشم سنگ و تولید آن در اصفهان

خرید عایق پتویی پشم سنگ یکی از بهترین های خرید های عایق حرارتی است که کاربرد زیادی دارد. اصفهان تولیدکنندگان و فروشندگان بزرگی چون پشم سنگ پارامیس ، پشم سنگ اصفهان ، ایران عایق و.. را دارد که انواع پشم سنگ پتویی را به خریداران ارائه می کنند .

تولید عایق پتویی پشم سنگ

عایق پتویی توری دار یا اصطلاحا ایزوبلانکت یا پشم سنگ پتویی توری دار یک محصول عالی تقریبا برای همه صنایع می باشد.عایق پشم سنگ از ذوب شدن سنگ های بازالت باقی مانده سنگ های آتشفشانی در دمای ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد بدست می آید.تولید کننده پشم سنگ الیاف بدست آمده از مواد مذاب را برای تولید عایق تخته ای، عایق لوله ای ، عایق لحافی و عایق پتویی استفاده می کند.هر یک از محصولات پشم سنگ برای تولید فرآیند خاص خود را داشته و کاربرد های ویژه ای دارند.در فرآیند تولید عایق پتویی پشم سنگ هیچ گونه رزینی اضافه نمی شود و تنها به توری های شش ضلعی توسط دستگاه دوخت دوخته می شود.این توری های شش ضلعی که از جنس گالوانیزه هستند به یک طرف یا دو طرف پشم سنگ پتویی دوخته می شود و هرگز زنگ نمی زنند.عایق پتویی پشم سنگ برای عایق کاری حرارتی پرمصرف ترین عایق است و می تواند تا ۸۰۰ درج سانتیگراد را عایق باشد.عایق پتویی پشم سنگ با دانسیته و ضخامت های متنوعی تولید می شود که برای انتخاب وزن مخصوص پشم سنگ و ضخامت آن بایستی به دما دقت نمایید.زیرا ضخامت و دانسیته در پرت حرارت بسیار تاثیر گذار است.در تولید عایق پتویی پشم سنگ می توان به طرف دیگر آن مجددا توری گالوانیزه ، کاغذ کرافت یا فویل آلومینیوم بسته به کاربرد و سفارش مشتری اضافه نمود.

تولید کنندگان پشم سنگ عایق پتویی در اصفهان

اصفهان تولید کنندگان زیادی مشغولی تولید پشم سنگ از جمله پشم سنگ پتویی هستند که به خوبی این محصول را تولید و عرضه می کنند .ین تولیدکنندگان از مواد مرغوب و انواع رزین برای ساخت پشم سنگ پتویی با کیفیت استفاده می کنند .تولید پشم سنگ پتویی در اصفهان بصورت انبوه است و یکی از بهترین برندهای ایرانی در زمینه تولید انواع پشم سنگ ، پشم سنگ اصفهان می باشد .

در این مطلب قصد داریم برخی از این تولید کنندگان را معرفی نماییم:

پشم سنگ آسیا : پشم سنگ آسیا با هدف تأمین نیاز صنایع به تولید عایق های حرارتی و صوتی می پردازد. این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات و رعایت استانداردهای جهانی انواع پشم سنگ را تولید می کند.پشم سنگ پوشینگر :این شرکت با نام تجاری pomic در زمینه تولید مدل های مختلف عایق های صوتی و حرارتی معدنی پشم سنگ فعالیت دارد.پشم سنگ ایران عایق: کیفیت و قیمت مناسب پشم سنگ و انواع عایق های حرارتی و صوتی برای همگان آشکار است و تمام مزایا، معایب و قیمت پشم سنگ پتویی در سایت این شرکت کاملاً توضیح داده شده است‌.صنایع عایق سپاهان: این کارخانه که در شهر اصفهان و در سال ۸۲ تأسیس شده است به تولید انواع عایق پشم سنگ لوله ای، پشم سنگ تخته ای، پشم سنگ پتویی، پشم سنگ لحافی و …می پردازد. پشم سنگ اصفهان: این شرکت که با ظرفیت تولیدی بالا در تولید انواع پشم سنگ یکی از معتبرترین شرکت های تولید عایق حرارتی و صوتی می باشد توانسته است در بازارهای جهانی صادرات خود را گسترش دهد.پشم سنگ پارامیس : این شرکت تولید کننده عایق های صوتی و حرارتی از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تولید پشم سنگ به عنوان یکی از پر کاربردی ترین عایق های معدنی آغاز و تلاش نموده تا بتواند این مهم را به انجام برساند .

پخش پشم سنگ در کشور و قیمت پشم سنگ پتویی

همانطور که در بالا به چند نمونه از تولید کنند گان پشم سنگ در اصفهان اشاره شد می توان گفت تولید این عایق معدنی انبوه است.توجه داشته باشید که در شهرهای مشهد و تهران نیز تولید کنندگان پشم سنگ هستندکه محصول با کیفیتی را در بازار عرضه می نمایند.پخش پشم سنگ در کشور بصورت یکنواختی وجود دارد اما قیمت پشم سنگ برندهای گوناگون در کشور متنوع است.

عایق پتویی پشم سنگ در انواع زیر و در یک طرف با روکش فویل و کاغذ کرافت پخش می گردد:

-پشم سنگ یک طرف توری دار
-پشم سنگ دو طرف توری دار
کیفیت برندها متفاوت است که در قیمت پشم سنگ پتویی موثر بوده و کاربرد های متفاوتی دارند و به عنوان عایق صوتی و حرارتی از آن ها استفاده می شود.آسان بودن روش نصب پشم سنگ پتویی با درنظر گرفتن مشخصات پشم سنگ تاثیر زیادی در پرکاربرد نمودن این عایق در عایقکاری داشته است.همچنین در موردمضرات پشم سنگ برای بدن انسان گزارشی ثبت نشده اما بدیهی است که رعایت نکات ایمنی امری ضروری است.

موارد کاربرد پشم سنگ پتویی با توری گالوانیزه

عایق پتویی پشم سنگ با توری گالوانیزه را می توان در مرکز فروش عمده پشم سنگ به سادگی خرید نمود.پشم سنگ پتویی با نام ایزو بلانکت نیز شناخته می شود و بنا به نامی که دارد همانند یک پتو یکدست هست.عایق پتویی پشم سنگ در ضخامت های متفاوت و دانسیته ۳۰ تا ۱۶۰ تولید می شود که هر چه ضخیم تر باشند مرغوب تر و کارا تر خواهد بود.خرید عایق پتویی پشم سنگ با روکش و بدون روکش آلومینیوم نیز برای عایق کاری تجهیزات صنعتی و تاسیساتی زیر کاربرد دارد:

– سطوح مسطح و منحنی ها
– عایق کاری دیوارها، سقف های کاذب، سقف سوله ها
– ساختمان های صنعتی و پیش ساخته
– سالن های کنفرانس و ساختمان های مسکونی
– لوله های با قطر زیاد
– کوره های دیگ بخار
– دودکش های بلند، اگزوز توربین هاو سیستم های تهویه هوا
– گرم خانه ها ،راکتور ها

مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما هستند:
مهندس رادفر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133891174
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: @pashmesang
پست الکترونیکی: Irockwool@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش و اجرا و روش نصب پشم سنگ پتویی ، ایزوبلانکت

از عایق پشم سنگ پتویی برای عایق کاری سقف ساختمان ها، کف، دیوارها، لوله های …