قیمت پشم سنگ لوله ای بستگی به کاربرد های آن، نوع ضخامت و طول ارزش گذاری می شود. پشم سنگ لوله ای از پرکاربرد ترین عایق های صوتی و حرارتی در صنایع، پالایشگاه ها و پتورشیمی ها برای محافظت از سیالات آب گرم و سرد و جلول گیری ازحریق آتش سوزی در انتقال گاز می باشد. به نظر شما قیمت  فروش انواع پشم سنگ لوله ای چقدر است؟تا چه انداره با کاربردهای آن آشنا هستید؟

عایق پشم سنگ لوله ای

پشم سنگ یک عایق صوتی، حرارتی و رطوبتی می باشد که با استفاده از سنگ بازلت در انواع و طرح های مختلفی با استفاده از رو ش های مخصوص تولید و ساخته می گردد.یکی از عایق های تولید شده که استفاده های زیادی دارد پشم سنگ لوله ای می باشد.مهندسین شرکت ایرانیان پشم سنگ خام رزین دار را در قالب های لوله مانند با استفاده از دستگاه های فشار پرس می کنند.سپس در اتاقک کوره ای با دمای بالای ۳۵۰ الی ۳۸۰ درجه سانتی گراد قرار می دهند تا پشم سنگ پخته و قالب خود را بگیرد.پشم سنگ لوله ای تولید شده از شکل و ظاهر مناسبی نمی باشد.از این رو مهندسین شرکت ایرانیان با مهارت با استفاده از دستگاه های خاص خود شکل آن ها را منظم و زیبا ارائه می دهند.

قیمت پشم سنگ لوله ای

قیمت پشم سنگ لوله ای برپایه پارامتر های مانند: طول، دانسیته، ضخامت و نوع های که در ادامه بیان می کنیم ارزش گذاری می شود.طول و ضخامت این عایق در هنگام پخت براساس نوع سفارش مشتری متفاوت می باشد.هر چقدر طول و ضخامت عایق لوله ای بیشتر باشد مظنه و ارزش آن بالا می رود.علاوه بر موردی که در بالا بیان شده است نحوه ساخت و نوع در قیمت پشم سنگ لوله ای متغییر می باشد.برای بالا بردن اطلاعات خود از قیمت پشم سنگ لوله ای می توان از طریق فرم تماس با ما با مهندسین شرکت ایرانیان ارتباط بگیرید.

انواع پشم سنگ لوله ای

ایزوپایپ در کارخانجات با شکل و انواع مختلفی تولید می گردد.نوع استفاده ای که از پشم سنگ لوله ای می شود متغییر است.به همین منظور در ابتدا سفارش دهنده باید مطابق با استفاده ای که می خواهد از ایزوپایپ کند را مشخص کند.

انواع ایزوپایپ عبارتند از :
پشم سنگ لوله ای ساده.
پشم سنگ لوله ای شکاف دار.
پشم سنگ لوله ای با روکش آلومینیم دار.
پشم سنگ بدون روکش آلومینیم.
پشم سنگ با روکش کاغذ گرافت.
پشم سنگ بدون روکش کاغذ گرافت.
شما می توانید علاوه بر جویا شدن قیمت پشم سنگ لوله ای از دانش و علم مهندسین شرکت ایرانیان بهره ببرید.

خواص پشم سنگ لوله ای

پشم سنگ لوله ای به عنوان عایق کاری لوله های تاسیسات گرم، سرد و بخار کارایی فراوانی دارد.
خواص کلی پشم سنگ لوله ای شامل موارد زیر می باشد.

  1. پالایشگاه ها.
  2. نیروگاه ها.
  3. صنایع پتروشیمی.
  4. واحد های صنعتی.
  5. واحد های مسکونی و ساختمانی.

مشتری بستگی به نوع مصرفی خود از این عایق می تواند از شرکت ایرانیان سفارشات خود را درخواست دهد.